Çanakkale İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman, Deniz Polis Eğitim Merkezi Müdürü Adnan Yenici ve beraberindeki polis amirleri ile polis memurları, Türk Polis Teşkilatının 177. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Vali İlhami Aktaş’ı ziyaret etti.
 
Vali İlhami Aktaş, İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman, Deniz Polis Eğitim Merkezi Müdürü Adnan Yenici ve beraberindeki emniyet mensupları ile bir süre görüşerek sohbet etti. Çanakkale’nin huzurlu bir şehir olmasında emniyet teşkilatının büyük katkıları olduğunu ifade eden ve Türk Polis Teşkilatının 177. kuruluş yıl dönümünü kutlayan Vali İlhami Aktaş, İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman, Deniz Polis Eğitim Merkezi Müdürü Adnan Yenici ve İl Emniyet Müdürlüğü personellerine görevlerinde başarılar diledi.
 
Ziyaret esnasında Vali İlhami Aktaş, 4 Nisan tarihinde hakkında kayıp müracaatında bulunulan şahsın 30 saat sonra araç içerisinde yaralı halde bulunup 112 vasıtasıyla sağlık kuruluşuna sevkinin sağlanmasında gösterilen dikkatli, gayretli ve başarılı çalışmalarından dolayı Komiser Yardımcısı Mümin Öksüz ile Polis Memurları Kaan Yılmaz ve İbrahim Çil’e teşekkür ederek başarı belgesi ile taltif etti.
 
İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman ise verilen destekler dolayısıyla duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Vali İlhami Aktaş’a teşekkürlerini iletti. Vali İlhami Aktaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.