23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 102. yıl dönümü dolayısıyla Hüseyin Akif Terzioğlu İlkokulu 1. sınıf öğrencisi Asel Yarımoğlu, 3. sınıf öğrencisi Beren Tuğba Şahin ve 4. Sınıf öğrencisi Çağan Kalkan, Vali İlhami Aktaş’ı makamında ziyaret ederek çiçek takdim ettiler.
 
İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz, Şube Müdürü Hasan Ergüven, Hüseyin Akif Terzioğlu İlkokulu Müdürü Hakan Karaöz ve sınıf öğretmeni Şule Şahin’in de eşlik ettiği ziyarette Vali İlhami Aktaş, makam koltuğunu bir süreliğine Hüseyin Akif Terzioğlu İlkokulu 1. sınıf öğrencisi Asel Yarımoğlu’a devretti.
 
Ziyaretine gelen öğrenciler ile bir süre görüşerek sohbet eden Vali İlhami Aktaş, derslerine iyi çalışmaları yönünde tavsiyelerde bulunarak başarılar diledi. Ziyaretin ardından Vali İlhami Aktaş, öğrencilerin ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyetini ifade ederek ziyaretine gelen öğrencilerin nezdinde bütün çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı. Vali İlhami Aktaş tarafından öğrencilere hediye verilmesinin ardından Hüseyin Akif Terzioğlu İlkokulu 1. sınıf öğrencisi Asel Yarımoğlu, 3. sınıf öğrencisi Beren Tuğba Şahin ve 4. Sınıf öğrencisi Çağan Kalkan’ın makam ziyareti sona erdi.
 
Haber Merkezi