Vali İlhami Aktaş, Ayvacık ilçesi Nusratlı Köyü muhtarı Metin Tunca tarafından düzenlenen yemek programında Ayvacık ilçesinde görev yapan merkez mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya geldi.

Nusratlı Köy Okulu bahçesinde gerçekleşen muhtarlar buluşmasına Vali İlhami Aktaş’ın yanı sıra Ayvacık Kaymakamı İlker Eker, AK Parti Ayvacık İl Genel Meclis Üyesi Turan Tumay, Ayvacık İlçe Özel İdare Müdürü Sami Sezer, Ayvacık ilçesi merkez mahalle ve köy muhtarları ve köy sakinleri katıldı.

Nusratlı Köyü muhtarı Metin Tunca tarafından karşılanan Vali İlhami Aktaş, muhtarla bir süre görüşüp, muhtarların sorun ve taleplerini dinledi. Ayvacık ilçesi Nusratlı Köyünde gerçekleşen muhtarlar buluşmasında açıklamada bulunan Vali İlhami Aktaş, kamu hizmetlerinin vatandaşlarımıza ulaşmasında muhtarlarımızın önemli bir görevi olduğunu belirtti. Çanakkale’de vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunabilmek için muhtarlarımızla iş birliği içerisinde olmanın önemine değinen Vali İlhami Aktaş, iletilen taleplerin takipçisi olacağını söyledi.  Ayvacık ilçesinde görev yapan muhtarlarla bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali İlhami Aktaş, programına katılan muhtarlara teşekkür ederek muhtarlara görevlerinde başarılar diledi.

Ayvacık ilçesinde görev yapan merkez mahalle ve köy muhtarları Vali İlhami Aktaş’ı aralarında görmekten memnuniyet duyduklarını dile getirerek teşekkür ettiler.Ayrıca Vali İlhami Aktaş Ayvacık ilçesi Nusratlı Köyü ziyaretleri sırasında Nusratlı Köyü Doğal Ürünler Satış Merkezini de gezerek satışa sunulan ürünler hakkında yetkililerden bilgi aldı ve bol kazançlar temennisinde bulundu.