Vali İlhami Aktaş, Ayvacık ilçesi Hasbahçe kamp alanından balık avlamak için botla ayrılması sonucu denizde kaybolan Osman Boran’ın ailesini ziyaret etti.
 
Ayvacık ilçesi Ahmetçe altı mevkiinde ikamet eden kayıp Osman Boran’ın ailesi ile bir süre görüşen Vali İlhami Aktaş, aileye geçmiş olsun dileklerini iletti ve sabırlar diledi. Aktaş, “Kaybolan vatandaşımızı bir an önce sağ salim bulmak için devletimizin tüm imkanlarını seferber ettik. Arama çalışmaları aralıksız devam ediyor” dedi.
 
Arama çalışmalarının yapıldığı Hasbahçe kamp alanında da incelemelerde bulunan Vali İlhami Aktaş, arama kurtarma ekipleri ile olay yerinde görüşerek arama çalışmalarında gelinen son durum hakkında bilgi aldı ve ekiplere kolaylıklar diledi. Vali İlhami Aktaş’a Ayvacık Kaymakamı İlker Eker, İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Tahsin Saruhan, İlçe Jandarma Komutanı Eren Arslantaş, İlçe Emniyet Müdür V. Mustafa Koç ve Küçükkuyu Sahil Güvenlik Komutanı Ahmet Yakın eşlik etti.
 
Ayvacık ilçesi Hasbahçe kamp alanından balık avlamak için botla ayrıldıktan sonra eve dönmeyen kayıp Osman Boran için başlatılan arama çalışmaları sürüyor.
 
Haber Merkezi