Kampanya kapsamında belirli ürünlerde net %50 indirimin yanı sıra; yatak, baza ve başlık kategorilerinden oluşan setler, 859 TL ile 1.349 TL arasındaki fiyatlarla Doğtaş mağazalarında öğrencileri bekliyor.

Doğtaş, okulların açılmasıyla birlikte odalarını yenilemek isteyen öğrenciler için %50’ye varan indirimlere ek; yatak, baza ve başlık kategorilerindeki ürünlerden oluşan setlerde uygun ödeme imkanı sağlıyor. Yeni eğitim-öğretim yılına başlayan öğrencilere yönelik yapılan uygun fiyat seçeneklerini içinde barındıran kampanya, 30 Eylül’e kadar geçerli olacak.

Eylül ayına özel Pasifica ve Sky genç odaları net %50 indirimli…
Eylül’de Doğtaş’a gelmek için sebep çok. Gençlerin ihtiyaç ve beklentilerine uygun tasarımlar geliştiren Doğtaş, Eylül ayına özel Pasifica ve Sky genç odalarında net %50 indirim uygularken, diğer genç odalarında da benzer oranlarda indirimler sunuyor.

Yatak, baza ve başlıklarda uygun fiyat avantajları
Doğtaş’ın, yatak, baza ve başlıkları set olarak sunduğu kampanyada; fiyatlar 859 TL ile 1.349 TL arasında değişiyor. Birbirinden konforlu Mikado ve Med-pedic Superflex yatakların dahil olduğu kampanya 30 Eylül’e kadar Doğtaş mağazalarında kullanıcılarını bekliyor.