Enerji sektörünün öncü şirketlerinden Limak Enerji Grubu, kurum aidiyetini pekiştirmek ve kutsal Ramazan Ayının getirdiği birlik ve beraberliğin önemini vurgulamak amacıyla her yıl hizmet bölgesindeki çalışanlarıyla iftar sofrasında bir araya geliyor. Limak Enerji Grubu’nun Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova'da gerçekleştirdiği iftar etkinliklerine kurum çalışanları ve aileleri katılıyor.
Gelenekselleşen iftar yemeklerinde çalışanların kaynaşarak yeni dostluklar kurması beklenirken, Ramazan Ayının birleştirici gücüyle hoşça vakit geçirilmesi de amaçlanıyor.
Limak Enerji’nin bu yıl düzenlediği iftar programının dördüncü ve sonuncusunu, 27 Mayıs Pazartesi günü Çanakkale’de gerçekleştirildi.   
İftara, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü, Limak Enerji Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, UEDAŞ Çanakkale İşletme Müdürü Gökay Fatih Danacı, Limak Enerji Uludağ Elektrik Bölge Müdürü Gökhan Vanlıoğlu’nun yanı sıra Limak Enerji çalışanları ve aileleri ile birlikte toplam 500 kişi katıldı. Tasavvuf müziği dinletisi ile başlayan programda ezanın okunmasıyla birlikte dua edilerek oruçlar açıldı.
Limak Enerji Grubu hizmet bölgelerindeki geleneksel iftar etkinliklerine ilk olarak Yalova’da başladı. Ardından Balıkesir, Bursa ve Çanakkale’de gerçekleşen iftarlara Limak Enerji personeli ve aileleriyle birlikte 3 binin üzerinde kişi katılım gösterdi. 
İftar yemeğinde konuşan Limak Enerji Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, “ Geleneksel hale getirdiğimiz iftar programlarımızla bu yıl da hizmet verdiğimiz 4 il olan Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da çalışanlarımız ile bir araya gelip,  Ramazan Ayının manevi atmosferinde hep beraber oruçlarımızı açtık. İftarımıza katılım sağladığınız için hepinize teşekkür ediyor; Ramazan Ayının artık sonlarına yaklaşırken, yaklaşan Ramazan Bayramı’nızı kutluyorum” dedi.
Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ise yaptığı selamlama konuşmasında, Ramazan Ayı’nın getirdiği manevi iklime değinerek, Limak Enerji ailesi olarak bir arada olmanın önemini vurguladı. Gümüşlü, tüm çalışan ve ailelerine iftar davetine katılımlarından dolayı teşekkür ederek, “Ramazan Ayının hepimize sağlık, başarı ve bereket getirmesini diliyorum. Bir arada olmamız vesilesi ile şimdiden hepinizin Ramazan Bayramını kutluyorum” diye konuştu.
 


Kaynak: Haber Merkezi