Çanakkale İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Yürütme Kurulu, 2021 yılının 3. toplantısı için Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz başkanlığında Tacettin Aslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde bir araya geldi.   

Toplantıya Kurul üyeleri ÇOMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bünyamin Bacak, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Sema Sandal, Güney Marmara Kalkınma Ajansı Genel Koordinatörü Recai Başaran, Milli Eğitim İl Müdürlüğünde görevli Şube Müdürü Cengiz Yılmaz ve Tarım İl Müdürlüğünde görevli Şube Müdürü İbrahim Büyükgaga ile birlikte Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğünde görevli İş ve Meslek Danışmanı Şeyda Topuz katılım gösterdi.

Kurul üyeleri Nisan ayında 2.si düzenlenecek İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısının gündem maddelerini görüştüler. Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz, Kurul üyelerine Çanakkale il genelinde lise öğrencilerine yönelik düzenlenecek Öz Gelecek CV yarışması hakkında bilgilendirmede bulundu. Toplantı karşılıklı görüş alışverişinin ardından sona ererken kurul üyeleri okulu gezdiler ve devam eden derse katılıp öğrencilerle görüştüler. 
 


Kaynak: Haber Merkezi